راهپیمایی۲۲ بهمن به منزله حضور در میدان رزم است/ آمریکایی‌ها از حیث نظامی هماورد ما نیستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع)،گفت: همانطور که حضورهوشمندانه مردم در راهپیمایی۱۳آبان بسیاری از توطئه های استکبار جهانی را خنثی کرد، راهپیمایی۲۲ بهمن امسال به منزله حضور در میدان رزم است واین ضرورت حضور ما را دو چندان می‌کند.

راهپیمایی۲۲ بهمن به منزله حضور در میدان رزم است/ آمریکایی‌ها از حیث نظامی هماورد ما نیستند

 حجت الاسلام برهان باقری درگفت و گو با خبرنگار فارس در مشهد، با اشاره به اینکه دهه مبارک فجر جزء بزرگترین ایام الله های است که همواره باید گرامی بداریم، چرا که منشاء تحولی بسیارعظیمی نه تنها در تاریخ ایران، بلکه در تاریخ جهان است اظهارکرد: قبل از انقلاب ما دو قطب شرق و غرب داشتیم که کشورهای جهان را به دو دسته یک طرف شرق ماتریالست و طرف دیگر آن هم غرب سکولار تقسیم کرده بودند که جهان را برپایه انسان محوری اداره می کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه انقلاب اسلامی مردم ایران با نپذیرفتن شرق و غرب حرف جدیدی را برای جوامع بشری عنوان کرد که نیازی به ارباب نداریم، تصریح کرد: بدین ترتیب انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام راحل و پشتیبانی مردم از زیر یوغ استبداد داخلی نیز خارج و نجات پیدا کنند و اداری کشور با خواسته مردم برمحور توحید و قوانین الهی پایه گذاری شد.

وی خاطرنشان کرد: البته به خاطر همین حس استقلال طلبی و قطع دست بیگانگان در عرض این ۴۳ سال از عمر مبارک انقلاب در معرض تهدیدها و فشارهای زیادی بودیم و با وجود برخی مشکلات به دستاوردهای بسیار عظیمی دست پیدا کردیم و جهان شرق و غرب را به چالش کشیده ایم.

آمریکایی های از حیث نظامی هماورد ما نیستند

وی با اشاره با اینکه ایران امروز با ایران سال ۵۷ خیلی فرق کرده است و البته وضعیت فعلی آمریکای ۱۴۰۱ با آمریکای سال ۵۷ هم خیلی متفاوت است یادآورشد: آن زمان آمریکایی ها در ایران خیلی اختیار داشتند، ولی الان از قدرت، نفوذ و اقتدار سیاسی و اقتصادی آنان کاسته شده است، ولی در عوض ایران اسلامی روز به روز قدرتمندتر و با نفوذتر شده است، بطوریکه در زمان دفاع یک سیم‌خاردار به ما نمی دادند ولی الان از حیث نظامی آمریکایی های حساس می‌کنند هماورد ما نیستند و جرأت نمی‌کند که ما را تهدید نظامی کنند.

حجت الاسلام باقری یکی از عوامل عزت آفرین و پیشرفت در همه عرصه ها را حضور مردم در صحنه انقلاب برشمرد و گفت: اگر انصافاً حضور به موقع مردم نبود نه انقلابی می شد و نه انقلابی می ماند و دستاوردی هم حاصل نمی شود. وی یکی دیگر از عوامل عزت آفرین وجود رهبری حکیم فرزانه، فقیه، مدیر، مدبر و باهوش در راس نظام اسلامی دانست و ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در سختی ها، آسانی ها همواره راهنما و رهبری دلسوز برای نظام اسلامی بوده و هست، بنابراین حضور مردم و رهبری مدبرو با درایت دوعامل عزت آفرین و عامل پیشرفت نظام مقدس اسلامی محسوب می شود.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) یکی ازمهمترین مطالبات رهبر معظم انقلاب از مسئولان را رفع مشکلات اقتصادی و کنترل تورم و… عنوان کرد وابرازکرد: یکی از مهمترین دستاوردهای بزرگ نظام اسلامی اجرای عدالت اجتماعی است که دراین خصوص برخی از مسئولان با وجود اینکه زحمت زیادی کشیده اند اما ضعف هایی هم داشته اند که یکی از علل تبلیغات وسیع دشمنان قطعاً همین مسئله هست که ان شاءالله درعرصه‌های اقتصادی هم با مدیریت دولتمران شاهد کنترل تورم و گرانی باشیم. مسئله تورم و گرانی الان یک معضل جهانی است.

مسئله تورم و گرانی یک معضل جهانی است

باقری با اشاره به اینکه مسئله تورم و گرانی الان یک معضل جهانی است، اضافه کرد: واقعاً پیشرفت هایی بی نظیری در عرض ۴۳ سال از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاصل شده است که نباید اصلاً آن ها نادیده بگیریم و اما اگر هم مشکلی وجود دارد که قطعاً وجود دارد نه تنها ما بلکه تمام کشورهای جهان از این مشکلات رنج می برند، همانطور که مشکلات مردم آمریکا و اروپایی ها به مراتب از ما بیشتراست اما رسانه های عبری، عربی، اینترنتشنال و… در تبلیغات رسانه ای به آن نمی پردازند، ولی مشکلات ایران برایشان حائز اهمیت است.

وی در ادامه به چالش ایران با آمریکا و غرب اشاره کرد و افزود: چالش میان آمریکا و کشورهای غربی با ایران اسلامی مقتدر صرفاً موضوعاتی نظیرمسئله هسته‌ای، برجام، موشک، پهپاد، نفوذ منطقه‌ای و یا حقوق بشر نیست، اتفاقاً آمریکایی ها و اروپایی ها بزرگترین ناقضان حقوق بشرند. وی یادآورشد: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها آمریکا نه تنها دغدغه برای حقوق زن و… ندارد، بلکه بزرگترین و پایمال کننده ترین حقوق زن و همین طور حقوق بشر هستند، اما در عوض بیشترین عناوین رعایت حقوق بشر و حقوق زن در ایران اسلامی تحقق یافته است.

پایان پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید