شبکه۱۳ رژیم اشغالگر: محورمقاومت قوی‌تر شده است

شبکه۱۳ رژیم صهیونیستی در گزارشی ضمن اشاره به قابلیت‌های نظامی سامانه موشکی «ثارالله» متعلق به حزب‌الله لبنان، تاکید کرد: قدرت محورمقاومت شدیداً افزایش یافته است.

شبکه۱۳ رژیم اشغالگر: محورمقاومت قوی‌تر شده است

به گزارش گروه بین‌الملل جشنواره کارآفرینی، شبکه۱۳ رژیم صهیونیستی در گزارشی به تحلیل‌های عبری و نگرانی‌های تل‌آویو از انتشار تصاویری از سامانه موشک‌های هدایت‌شونده «ثارالله» متعلق به جنبش حزب‌الله در تمرینات یگان «ضدزره» مقاومت اسلامی لبنان پرداخت.

این شبکه صهیونیست گزارش داد: حزب‌الله همچنان به تهدید اسرائیل ادامه می‌دهد؛ این جنبش قبلاً از موشک استفاده کرده بود و در رویارویی بعدی با اسرائیل هم از آن استفاده خواهد کرد.

به گفته تحلیلگران این شبکه، رسانه‌های صهیونیست منتظر مراسم بزرگداشت حزب‌الله در سالگرد پیروزی ژوئیه ۲۰۰۶ و سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله در دوشنبه است.

«آری شاویت»، تحلیلگر مسائل سیاسی شبکه۱۳ رژیم صهیونیستی در این باره هشدار داد: جنگ بعدی فاجعه‌بار خواهد بود و برای جلوگیری از آن باید تلاش زیادی کرد. من «ضرورت آمادگی برای آن» را تکرار و تأکید میکنم که قدرت محور مقاومت «به شدت افزایش یافته است».

«حیزی سمنتوف»، تحلیلگر مسائل عربی در همین شبکه هم گزارشی منتشر و تاکید کرد: حزب‌الله همچنان به تهدید ما و جشن گرفتن پیروزی‌هایش ادامه می‌دهد؛ یکی از نشانه‌ها هم رونمایی از عکس‌ها و تصاویر سامانه موشکی «ثارالله» توسط مقاومت اسلامی لبنان است.

سمنتوف در ادامه تحلیلش به ویژگی‌های این سامانه موشکی در دقت هدف‌گیری اشاره کرده و تاکید کرد که این سامانه قابلیت پرتاب دو موشک کورنت به طور همزمان را دارد.  

دیدگاهتان را بنویسید