تکرار وقایع تروریستی با ادعای حمایت از اهل سنت!

حمله گروهک تروریستی جیش الظلم به مقر انتظامی راسک موجب شهادت ۱۱ مامور پلیس شد؛ پهپادها و بالگردهای پلیس در نقاط مرزی ایران و پاکستان به پرواز درآمده‌اند و از طریق اینترپل، اعلان قرمز برای تروریست‌ها صادر شده است.

تکرار وقایع تروریستی با ادعای حمایت از اهل سنت!

گروه انتظامی جشنواره کارآفرینی: سخنگوی پلیس، سردار منتظرالمهدی از تعامل و رایزنی با مقامات مرزی و انتظامی کشور پاکستان برای برخورد قاطع با تروریست‌ها خبر می‌دهد و وزیر کشور احمد وحیدی می‌گوید « روشن شده که گروهک‌های تروریستی از آن طرف مرز آمده‌اند» باید پاکستان نسبت به کنترل مرز دقت بیشتری داشته باشد.

این گروهک اعلام کرده که گردان فدائیان عدل الهی ساعت دو بامداد (جمعه ۲۴ آذرماه) به مقر فرماندهی فراجا شهرستان راسک در جنوب سیستان و بلوچستان و در مرز مشترک ایران و پاکستان حمله کرده است.  ترور، کمین و درگیری‌های مسلحانه در سیستان و بلوچستان، حمله به گشت کلانتری، انفجار اتوبوس حامل نیروهای مرزبان سپاه، حمله غافلگیرانه به مقرهای انتظامی، ربودن مرزبانان و شلیک از داخل خاک پاکستان و …  تنها بخشی از جنایات گروهکی است که خود را جیش العدل می‌نامد. در همین حال دختر جوان درحالی که هق هق کنان نام برادرش را فریاد می‌زند رو به سردار می‌گوید برادرم هم می‌خواست مثل شما از این درجه‌ها بگیرد‌. گریه امانش را بریده و نمی‌گذارد حرفش را ادامه دهد، برادر او در حادثه تروریستی راسک به «درجه شهادت» نائل آمده است. گروهک جیش الظلم درحالی با شعار مدافع حقوق اقلیت سنی بلوچستان علیه ایران فعالیت می‌کند که سخنگوی پلیس سردار سعید منتظرالمهدی می‌گوید که «ستوان‌دوم براهویی اهل تسنن بلوچستان یکی از افسرانی است که در حادثه راسک به شهادت رسید». پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید